Állócsillagok és újhullámos trónkövetelők. Hogyan lettek milliárdos vállalkozássá? A K&K Magazin 2025-ben is kiadja a Legsikeresebb magyar vállalkozások című könyvet. Jelentkezzen, ha megfelel a feltételeknek és szeretné, hogy az Ön cége is bekerüljön a könyvbe.
Hogyan csinálták ők?Hhogyan lettek induló vállalkozásból jó pár év alatt sikeres ma már milliárdos bevételt termelő vállalattá. Igyekszünk megmutatni a cégek mögött az alapítókat, hiszen a személyiségük, jövőképük mindig meghatározó. De persze ma már nemcsak ők, illetve a stafétát tőlük átvevő utódaik a főszereplők. Sok olyan fiatal vállalkozók is ismerünk, akik 10 éven belül indultak, és ma már bőven a milliárdos bevételű cégeket irányítanak.
2021-től kezdődően minden évben egy könyvben gyűjtöttük össze közel 50 érdekes és inspiráló történetet. Idén folytatjuk a hagyományt. De természetesen minden vállalkozást mi sem ismerhetünk. Éppen ezért most nyilvánossá tesszük a jelentkezést, illetve ajánlást. Ha úgy érzi megfelel a feltételeknek, és szívesen szerepelne 2025 novemberében megjelenő könyvünkben, akkor jelentkezzen.
A feltételek a következők:
Legalább 1 milliárd forintos árbevétel.
Legalább három teljes éves működés.
Nyereséges 2024-as év.
Saját piacán meghatározó pozíció.
Jelentkezni itt lehet vagy írjanak nekünk: office@kkvmagazin.com
Kérjük küldjék el pontos cégnevüket 5-10 mondatos cégbemutató anyagukat, és a 2024-es árbevétel adatukat.